українська російська англійська
Міноборони: Інженерні війська ЗС України за підсумками навчань отримали загальну оцінку “добре”
26.10.2016 | 10:04
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ
Всі визначені нормативні часові показники повністю виконані підрозділами інженерних військ під час проведення комплексу командно-штабних навчань

Всі визначені нормативні часові показники повністю виконані підрозділами інженерних військ під час проведення комплексу командно-штабних навчань. Військові інженери отримали оцінки — «добре» та «відмінно». Про це 25 жовтня під час брифінгу в прес-центрі Міністерства оборони України повідомив начальник Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України генерал-майор Микола Кравчук.

Було звершено низку складних інженерних завдань. В районі міста Ржищів обладнано та утримано поромну переправу через водну перешкоду. Зокрема, влітку, у ході тактико-спеціального навчання (ТСН) було обладнано чотири 170-тонних пороми з парку ПМП та переправлено через річку Дніпро, ширина якої в цьому місті складає 4800 метрів, підрозділи батальйонної тактичної групи.

Проведено ТСН щодо ведення інженерної розвідки противника та об’єктів. Здійснено фортифікаційне обладнання вогневих позицій батальйонного району оборони, влаштування інженерних загороджень, заходів з маскування, тощо.

Вперше за часи незалежності України понтонно-мостовими підрозділами протягом двох діб було наведено 4 мостові та 4 поромні переправи, в тому числі вночі в населеному пункті Затока та населеному пункті Антонівка Херсонської області.

Також визначений підрозділ виконував завдання з обладнання поромних переправ через річки Березань та Дніпро у бойових порядках десантно-штурмових підрозділів, здійснивши маневр на відстань 200 км.

Військовими інженерами забезпечено переправу підрозділів, які брали участь у навчаннях «Сі Бриз-2016», обладнавши поромну через Дністровський лиман у створі Білгород-Дністровський — Овідіопіль на велику відстань — до 10 км, одночасно обладнавши понтонно-мостову переправу в міста Затока.

Вперше за часи незалежності України понтонно-мостовими підрозділами під час проведення комплексного командно-штабного навчання «Рубіж — 2016» у районі н.п. Львове Херсонської області наведено мостову переправу довжиною 560 м. вантажопідйомністю 60 т. через річку Дніпро. Військові інженери перекрили встановлені нормативи щодо наведення мостової переправи більш ніж у 1,5 раза.

 

версія для друку