українська російська англійська
Привітання Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства
30.10.2016 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні працівники автомобільного транспорту

та дорожнього господарства!

 

Вітаю з нагоди професійного свята – Дня автомобіліста і дорожника!

В епоху глобальних економічних і транспортних зв’язків від ефективності автотранспортної та дорожньої системи залежать усі сфери життєдіяльності сучасного суспільства.

Один із пріоритетів політики Уряду – ремонт, модернізація та побудова високоякісних автомобільних доріг, які сприятимуть розвитку не лише країни та її регіонів, а і стрімкій інтеграції в актуальні економічні процеси світу.

Запровадження структурних реформ, всебічний розвиток місцевих громад і самоврядування, вихід на модель сталого економічного зростання сьогодні немислимі без запровадження ефективної і сучасної моделі автотранспортної галузі. Це сприятиме покращенню якості пасажирських і вантажних перевезень, транзитних послуг країни, запобіганню небезпеки на автомобільних шляхах і підвищить захист довкілля в Україні.

Переконаний, що від шляхетної праці та професіоналізму автомобіліста і дорожника сьогодні залежить якість життя в нашій країні. І наше спільне завдання – зробити життя та переміщення громадян комфортним і безпечним.

Бажаю усім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства міцного здоров’я, щастя, благополуччя, професійного зростання, а також гараздів на життєвих і автомобільних шляхах!

 

З повагою

 

Прем’єр-міністр України                                          Володимир ГРОЙСМАН

 

 

версія для друку