українська російська англійська
Геннадій Зубко: Уряд зробив крок до стабільного, доступного фінансування проектів регіонального розвитку та запобігання виникненню недобудов
26.10.2016 | 14:02
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра України

Уряд зробив крок до стабільного, доступного фінансування проектів регіонального розвитку та запобігання виникненню недобудов. Так Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко прокоментував прийняття сьогодні постанови КМУ «Про внесення змін до Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР».

«Цим рішенням ми вдосконалили процедуру конкурсного відбору інвестпрограм і проектів регіонального розвитку, запровадили моніторинг їх реалізації та обов’язкове оприлюднення звітів. Відтепер інвестиційні конкурси будуть оголошувати з огляду на реалізацію регіональної стратегії розвитку. Це у свою чергу забезпечить концентрацію ресурсів на стратегічних завданнях», - зауважив Геннадій Зубко.  Він також підкреслив, що тепер багаторічні проекти, відібрані регіональними комісіями, щорічно включатимуться до переліків фінансування з ДФРР без повторного чи додаткового відбору до їх завершення.

«Також важливо, що ми забезпечили прозорість рішень регіональних комісій. Зокрема, до їх складу включатимуть представників всеукраїнських асоціацій ОМС, а усю інформацію щодо її діяльності будуть оприлюднювати на веб-сайті Мінрегіону», - додав Геннадій Зубко.

 

версія для друку