українська російська англійська
Роман Насіров: Створення електронних сервісів - крок в бік платників податків
26.10.2016 | 15:22
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Спрощення умов ведення бізнесу – один з основних результатів системної реформи ДФС. На цьому наголосив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.

«Серед найбільш успішних ініціатив у проведенні реформи, які були реалізовані, можна виділити запровадження нових електронних сервісів для платників податків. Зокрема, «Електронного кабінету платника» (ЕКП).  А це в свою чергу - значна економія часу для платників податків, можливість вести документообіг та сплачувати податки он-лайн», - зазначив очільник відомства.

В електронному кабінеті платники зможуть переглянути дані про стан розрахунків з бюджетом та підготувати, заповнити і надіслати податкову звітність в електронному вигляді.

«З квітня кількість користувачів «Електронного кабінету платника» збільшилася  в 7 разів і наразі складає більше 3,5 млн осіб», - повідомив Роман Насіров.

«Створення подібних електронних сервісів – це реальний крок в бік платників податків. Наші зусилля спрямовані на подальше спрощення податкового адміністрування та покращення умов ведення бізнесу», – додав Голова ДФС.

 

версія для друку