українська російська англійська
І. Климпуш-Цинцадзе: Україна потребує нової політичної еліти, яка розділятиме справжні європейські цінності
26.10.2016 | 15:23
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Перебуваючи з робочим візитом у Варшаві, Віце-прем`єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з віце-ректором і взяла участь у відкритті академічного року 2016-2017 кампусу Натолін Коледжу Європи.

 «Ми вдячні Коледжу Європи за можливість для наших студентів бути тут і навчатися в найкращих професорів. Ми хочемо бачити цих студентів у державному секторі, бо саме вони мають повести Україну до ЄС», – зазначила Віце-прем`єр під час розмови з віце-ректором кампусу Натолін Коледжу Європи Евою Ошмецькою-Тамецькою. Пані віце-ректор наголосила на важливості європейської інтеграції як чинника глобальних змін на краще. «Коли Польща почала свій рух до ЄС у 90-х, то багато хто думав, що це просто заради самого членства або грошей, та, насправді, це було заради концептуальної зміни світу», – сказала вона.

Виступаючи перед студентами, Іванна Климпуш-Цинцадзе сказала, що Україна потребує нової політичної еліти, яка розділятиме справжні європейські цінності. «Через підтримку партнерів, котрі розуміють нас та допомагають, наша система цінностей ще не змінилася. Особливо важливою є підтримка Польщі», – зазначила Віце-прем`єр. За її словами, така підтримка критично важлива особливо в часи російської агресії, окупації нашої території та економічних викликів.

Депутат Європейського парламенту, один із засновників Коледжу Європи Яцек Саріуш-Вольський висловив сподівання, що Україна стане членом ЄС у майбутньому. «Україна дуже віддана європейським ідеям і не збирається зупинятися. Якщо ЄС не зможе допомогти Україні з її європейськими прагненнями, то це буде означати, що проект ЄС мертвий, бо втратив свої головні цінності. Ми маємо підтримати Україну, оскільки вона зараз захищає всю Європу», – наголосив він.

 

 

версія для друку