українська російська англійська
Мінприроди підписало Меморандум про співпрацю з громадською організацією "Електронна демократія"
26.10.2016 | 16:08
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

27 жовтня 2016 року у Міністерстві екології та природних ресурсів України відбудеться конкурс із обрання 35 членів нової Громадської ради при Мінприроди. З метою впровадження кращих практик електронного урядування та сприяючи проведенню прозорого формування складу нової Громадської ради, Мінприроди першим серед органів центральної виконавчої влади проводить відкрите рейтингове Інтернет-голосування. У рамках цієї ініціативи Мінприроди підписало Меморандум із громадською організацією «Електронна демократія», яка має досвід проведення подібних голосувань, зокрема з обрання нових членів Ради громадського контролю при НАБУ.   

Міністерство екології та природних ресурсів надає технічне забезпечення проведення Інтернет-голосування, зі свого боку громадська організація «Електронна демократія» надала Мінприроди програмне забезпечення. Згідно із правилами Інтернет-голосування, віддати свій голос за кандидатів до нової Громадської ради при Мінприроди мають змогу громадяни, які проживають на території України.

Для уникнення фальсифікацій та забезпечення прозорого і об’єктивного голосування, його учасникам необхідно буде пройти триступеневу електронну верифікацію (код перевірки, підтвердження за електронною поштою та номером мобільного телефону). Системою для інтерент-голосування унеможливлено автоматичне введення інформації без участі особи.

Обраними до складу Громадської ради за результатами рейтингового Інтернет-голосування вважатимуться 35 кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів. Із переліком кандидатів, які беруть у рейтингову голосуванні  можна ознайомитися за посиланням:

 http://www.menr.gov.ua/public/rada/rada-2016/5381-spysok-uchasnykiv-ustanovchykh-zboriv-dlia-formuvannia-skladu-hromadskoi-rady-pry-minpryrody

Результати голосування із зазначенням обраних членів Громадської ради при Мінприроди будуть розміщені на офіційному веб-сайті Мінприроди протягом 5 робочих днів по завершенню проведення рейтингового голосування. Нагадуємо, що спроби несанкціонованого втручання в систему голосування можуть призвести до наслідків, передбачених розділом XVI Кримінального кодексу України (злочини у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку).

 

версія для друку