українська російська англійська
У командуванні ЛИТПОЛУКРБРИГ відбулася конференція з командирами приданих батальйонів
26.10.2016 | 16:11
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 26 жовтня, у Любліні відбулася третя командирська конференція Литовсько-Польсько-Української бригади. До командування ЛИТПОЛУКРБРИГ прибули представники 18 приданих підрозділів з трьох країн-учасниць, щоб обговорити деталі сертифікації й довести операційні вимоги штабу бригади. Збройні Сил України на конференції представляв командир батальйону 80 окремої десантно-штурмової бригади ВДВ України майор Олег Баляс.

Командирська конференція розпочалася з вітальних слів командира ЛИТПОЛУКРБРИГ полковника Зенона Бжушко, його заступника полковника Володимира Юданова та начальника штабу підполковника Елігіюса Сенуліса. Командування бригади представило штаб багатонаціональної військової частини, основні завдання та заходи підготовки, які вже було виконано та сплановані до виконання найближчим часом.

«Найперше та найголовніше, що тут зібралися командири приданих підрозділів представники Збройних Сил трьоїх країн-учасниць багатонаціональної бригади. Ви спільно виконуєте завдання ЛИТПОЛУКРБРИГ й поділяєте спільну мету, яка звучить у гаслі «Об’єднані заради Миру». Проведення командирських конференцій сприяє підвищенню взаємної довіри між комбатами з партнерами по горизонталі, знайомство з вищим командуванням та демонстрація того, що офіцери штабу бригади добре підготовлені та готові організувати командування понад 4000 військовослужбовців під час виконання різноманітних операцій», — зазначив полковник Володимир Юданов.

Протягом заходу командири представили свої підрозділи, наявні сили й засоби та їх роль у підтримці Литовсько-Польсько-Української бригади.

«Командирська конференція ЛИТПОЛУКРБРИГ дозволяє набути досвіду виконання завдань в багатонаціональному середовищі. Ми представляємо різні країни, але маємо одне управління. Я радий можливості познайомитися зі своїми колегами з Литви та Польщі та переконаний, що у випадку виконання навчальних і реальних завдань нам буде легше порозумітися та реалізувати задум вищого командування», — додав майор Олег Баляс.

 

версія для друку