українська російська англійська
Пріоритет доукомплектування надаватиметься бойовим військовим частинам, - Віктор Муженко
26.10.2016 | 17:50
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 26 жовтня, на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського під керівництвом начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України генерала армії України Віктора Муженка відбулися збори з керівниками кадрових органів Збройних Сил України.

Відкриваючи захід, начальник Генерального штабу Збройних Сил України нагадав присутнім, що у їхній роботі дрібниць не буває, підкреслив важливість комплектування бойових підрозділів, та наповнення резерву першої черги підготовленими фахівцями.

Під час зборів було надано оцінку результатам звільнення у 2016 році військовослужбовців, призваних під час мобілізації, та ефективності заходів щодо залучення на військову службу шляхом укладання контрактів. Крім того, було оцінено результати відбору, переміщення, призначення військовослужбовців для комплектування посад офіцерського та сержантського складу Збройних Сил України.

Про аналіз діяльності кадрових органів Збройних Сил України у 2016 році йшлося у виступі начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майора Володимира Талалая. Він порушив проблемні питання та окреслив шляхи їх вирішення, а також розповів про основні напрямки кадрового забезпечення у 2017 році.

Учасники зборів особливу увагу приділили комплектуванню посад командирів взводів, рот (батарей), батальйонів (дивізіонів), та удосконаленню алгоритму прийняття кандидатів на військову службу за контрактом військовими комісаріатами і військовими частинами. Пріоритет доукомплектування надаватиметься, як і нині, бойовим військовим частинам.

 

 

 

версія для друку