українська російська англійська
Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснив одноденний робочий візит до Королівства Нідерланди
26.10.2016 | 19:20
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін здійснив одноденний робочий візит до Королівства Нідерланди.

У ході візиту відбулися зустрічі Павла Клімкіна з його нідерландським колегою Бертом Кундерсом, Президентом Верхньої палати Парламенту Нідерландів Анкі Брукерс-Кноль, лідером партії та фракції у Нижній палаті Парламенту Нідерландів Християнсько-демократичний заклик (CDA) Сибрандом Бумою, депутатом Нижньої палати партії Демократи 66 (D66) Шурдом Шурдсмою.

Під час зустрічей з представниками нідерландської сторони було обговорено ситуацію на сході України та продовження переговорів у «Нормандському форматі» з метою припинення політики Росії з дестабілізації ситуації на Донбасі та повернення РФ до виконання своїх зобов'язань у рамках мінських домовленостей. У ході зустрічей порушувалися також питання двостороннього співробітництва, європейського порядку денного, насамперед - завершення процесу ратифікації Угоди про асоціацію Нідерландами у спосіб, який би був прийнятним для усіх сторін - України, Нідерландів та ЄС.

П.Клімкін особливо наголосив на неможливості внесення змін до тексту Угоди, вже ратифікованої Україною, 27-ма державами-членами ЄС та Європарламентом. Глава МЗС України зазначив, що Угода про асоціацію є дієвою платформою не тільки для поглиблення відносин між Україною та ЄС, українсько-нідерландського двостороннього співробітництва, але і зміцнення на континенті базових європейських цінностей, завдяки яким європейська спільнота досягла економічної могутності, миру та процвітання. Крім того, Угода має виключне значення для України як основа для впровадження системних реформ, побудови нової демократичної держави.

 

 

версія для друку