українська російська англійська
Держфінінспекція в Київській області за січень – вересень 2016 року забезпечила відшкодування втрат майже на 15 млн грн
27.10.2016 | 09:24
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції в Київській області протягом січня – вересня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 14,8 млн грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств загальнодержавної і комунальної форм власності додатково надійшло майже 8,3 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів та за результатами участі працівників інспекції у перевірках правоохоронних органів як залучених спеціалістів, розпочато 18 досудових розслідувань, вручено 3 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані із корупцією.

У 18 випадках до установ, під час ревізій яких, виявлено недотримання бюджетного законодавства, застосовано такі заходи впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, зменшення бюджетних асигнувань та повернення використаної не за цільовим призначенням суми субвенції.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 38 управлінських рішень.

За вчинені фінансові порушення 64 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 36 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема одну особу звільнено з посади.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму 4,7 млн грн.

 

версія для друку