українська російська англійська
Моніторингова місія МІП провела аналіз стану функціонування українського мовлення в Олександро-Калинівській сільраді на Донеччині
27.10.2016 | 11:33
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України провела аналіз стану функціонування українського мовлення в Олександро-Калинівській сільській раді Костянтинівського району на Донеччині.

Олександр Бригинець, радник Міністра з питань відновлення мовлення в зоні АТО (народний депутат України), під головуванням якого здійснюється моніторингова місія, передає: «Олександро-Калинівка Костянтинівського району, що розташована неподалік визволеної Авдіївки і окупованої Горлівки, знаходиться в долині річки, тому вже кілька десятиліть є суттєві проблеми з ефірним телевізійним сигналом. Зважаючи на це, майже всі жителі, хоч і мають доступ до ефірних каналів, як українських так і окупаційних, віддають перевагу супутниковим антенам. Їх ставлять в селі ще з минулого століття».

Віталій Шаповалов, голова сільської ради коментує: «Цифрове ТБ «Т2» в нас гарно працює. До 80% жителів мають супутник. Однак варто зауважити, що село знаходиться в ямі – є проблеми з ефірним мовленням, які були і 20 років тому – залежно від місця розташування будинку – залежить і якість сигналу».

За словами радника Міністра, селяни поінформовані про заплановану відбудову телевежі в Покровському районі та ситуацією на Карачуні, що забезпечить їм доступ до якісного ефірного мовлення.

Нагадаємо, що 21 жовтня 2016 року відбулося засідання Комісії з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України. Під час засідання було переобрано склад Комісії та переформатовано управління – запропоновано формат співголів, якими стали: Міністр інформаційної політики України Юрій Стець, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадим Черниш та Голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко.

Відтепер роботу в напрямку відновлення мовлення, зокрема за моніторинговими даними місії, буде посилено.

 

версія для друку