українська російська англійська
Земля для учасників АТО: на Київщині понад 3,5 тис. учасників АТО отримали земельні ділянки
27.10.2016 | 12:42
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

На Київщині 3 579 військовослужбовців уже отримали у власність земельні ділянки загальною площею 542 гектари. Ще понад 10 тисяч військовослужбовців та їх рідних отримали дозволи на розробку проектної документації на земельні масиви загальною площею 1,6 тис. гектарів. Найбільше дозволів видано у Вишгородському, Броварському, Білоцерківському та Бориспільському районах області.

Всього до Головного управління Держгеокадастру у Київській області надійшло 13 742 заяви на отримання земельних ділянок від учасників антитерористичної операції.

Варто також повідомити, що у резерві головного управління Держгеокадастру наразі перебуває 310 га землі, передбаченої для передачі у власність бійцям АТО. Найбільше масивів зарезервовано у Ставищенському, Сквирському, Володарському та Миронівському районах. Усі масиви призначені для ведення індивідуального садівництва.

З переліком резервних земельних ділянок, а також схематичними зображеннями розташування масивів можна ознайомитися на сайті обласного управління або ж безпосередньо у головному управлінні за адресою вул. Серпова, 3/14, каб. 101.

 

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті обласного управління розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки. Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства.

 

 

версія для друку