українська російська англійська
Україна та Франція відновлять роботу змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії у 2017 році, - зустріч Прем'єр-міністрів Володимира Гройсмана та Мануеля Вальса
27.10.2016 | 13:22
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у четвер у рамках робочого візиту до Франції провів зустріч із Прем’єр-міністром Французької Республіки Мануелем Вальсом. Сторони обговорили напрямки активізації торговельно-економічного співробітництва країн.

Прем’єр-міністри України та Франції зазначили, що існуючий рівень товарообігу між Україною та Францією не відповідає потенціалу.

Сторони домовилися активізувати торговельно-економічне співробітництво країн, зокрема, відновити роботу змішаної Українсько-Французької міжурядової комісії у 2017 році, а також діяльності галузевих робочих груп.

"Ми маємо сьогодні зростання нашої міжнародної торгівлі уже на 25%. Але я вважаю, що і в енергетиці, і в літакобудуванні, в аграрному секторі та освіті ми маємо величезні можливості для нашої співпраці. Це дуже корисно для двох економік – України та Франції", - прокоментував пізніше Володимир Гройсман результати зустрічі.

Прем’єр-міністр зауважив, що завтра у Парижі розпочне роботу Французько-Український бізнес-форум, на якому бізнес і влада будуть обмінюватися думками щодо збільшення ефективності.

Він зауважив, що в Україні широко представлений французький бізнес, що планує розширюватися. "Це означає, що ми можемо, об'єднуючи зусилля двох урядів, створити якісні умови для підвищення торговельного обороту, можливостей для спільного інвестування. Це все дає позитивний сигнал для розвитку економіки", - зазначив він.

Голова українського Уряду поінформував співрозмовника про дії Кабінету Міністрів у напрямку поліпшення бізнес-клімату в Україні. Так, Уряд нещодавно створив Офіс залучення та підтримки інвестицій.

Прем’єр-міністр також поінформував французьку сторону, що Уряд розпочинає масштабну, публічну, відкриту приватизацію державних підприємств в Україні. Він запросив представників французького бізнесу взяти участь у приватизаційній кампанії.

Володимир Гройсман поінформував співрозмовників про порядок денний розпочатих Урядом реформ в Україні.

Сторони також торкнулися ситуації на Донбасі. У цьому контексті Голова Уряду наголосив, що альтернативи Мінським домовленостям немає.

"Український Уряд зацікавлений у всебічній розбудові взаємовигідних відносин із Францією", - наголосив Володимир Гройсман та запросив Прем’єр-міністра Франції відвідати Україну.

 

версія для друку