українська російська англійська
Відбулося чергове засідання робочої групи з прискорення реформування НАК "Нафтогаз України"
27.10.2016 | 17:19
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

26 жовтня під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона відбулося чергове засідання робочої групи з питань прискорення реформи корпоративного управління ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України».

В ході наради вирішено прийняти за основу проект актуалізованого Плану дій щодо корпоративного управління НАК «Нафтогаз України», підготовленого підгрупою під головуванням Першого заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі Юлії Ковалів.

Вказаний проект плану в найкоротші терміни планується доопрацювати з урахуванням пропозицій, висловлених у ході обговорення, а також погодити з експертами міжнародних організацій, зокрема, Світового банку, Європейського банку реконструкції та розвитку, а також представництва ЄС в Україні та Секретаріату Енергетичного Співтовариства.

Після цього документ буде винесено на чергове засідання робочої групи для остаточного розгляду.

Підгрупа під керівництвом заступника Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Діденка має невідкладно доопрацювати проект актуалізованого плану реструктуризації НАК «Нафтогаз України» з метою відокремлення діяльності з транспортування та зберігання (закачування, відбору) природного газу. Доопрацьований проект також має бути розглянуто на наступному засіданні групи.

Крім того, Ігор Діденко отримав доручення забезпечити опрацювання з учасниками робочої групи проекту постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання корпоративного управління публічним акціонерним товариством «Магістральні газопроводи України», разом з документами, що пропонується ним затвердити (Статут, Положення про наглядову раду та Положення про правління ПАТ «Магістральні газопроводи України»).

Чергове засідання робочої групи заплановано на наступний тиждень.

 

версія для друку