українська російська англійська
Володимир Гройсман та Голова Сенату Парламенту Франції Жерар Ларше обговорили хід реформ в Україні
27.10.2016 | 21:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з Головою Сенату Парламенту Франції Жераром Ларше. Сторони обговорили хід здійснюваних Урядом реформ в Україні.

Прем’єр-міністр поінформував співрозмовника про розпочаті Урядом реформи. Зокрема, Уряд продовжує децентралізацію влади, провадить боротьбу з корупцією.

Володимир Гройсман також підкреслив, що очолюваний ним Уряд розпочав реформу державної служби.

Окремо Прем’єр-міністр наголосив, що Кабінет Міністрів продовжує дерегуляцію, зокрема в енергетичній сфері та на ринку ліків.

Він нагадав, що після прийняття Верховною Радою змін до Конституції України та нового закону про судову систему в Україні була розпочата судова реформа.

Уряд налаштований на проведення швидких і ефективних економічних реформ, наголосив Володимир Гройсман.

"Мета реформ дуже чітка: забезпечити належні соціальні стандарти життя українців, перетворити Україну у процвітаючу та могутню державу у складі європейської сім’ї", - зазначив він.

У цьому контексті Голова Уряду подякував Голові Сенату Парламенту Франції за особисту ініціативу та пропозицію щодо сприяння Україні у сфері децентралізації.

Прем’єр-міністр зауважив, що Україна високо цінує підтримку Франції на шляху реформ.

Сторони також торкнулися питання виконання Мінських домовленостей. Володимир Гройсман поінформував співрозмовника про ситуацію на Донбасі. Прем’єр-міністр наголосив не недопустимості зняття санкцій з Російської Федерації до виконання нею взятих на себе у рамках Мінських угод зобов'язань.

"Росія і далі буде здійснювати агресію, і є тільки три питання: коли, яка країна, і який спосіб вони будуть застосовувати", - зазначив Володимир Гройсман.

Голова Сенату Парламенту Франції Жерар Ларше погодився із головою українського Уряду щодо необхідності виконання Мінських домовленостей і висловив готовність підтримувати Україну на цьому шляху.

У свою чергу заступник Голови Верховної Ради України Оксана Сироїд, яка також взяла участь у зустрічі, наголосила, що Росія розхитує ситуацію на європейському континенті.

"Росія не тільки розхитує Україну, вона розхитує і Європу", - зазначила народний депутат.

Оксана Сироїд зауважила, що необхідно використовувати Мінські угоди як майданчик для подальших дискусій. Вона відзначила успіх реформи з децентралізації, зауваживши, що будь-які політичні рішення, що стосуються Донбасу, потребують виваженості.

"Я повністю підтримую усі ті речі, які відбуваються в питанні децентралізації і були започатковані Володимиром Гройсманом у той час, коли він був Головою Верховної Ради України. Але сьогодні будь-які політичні рішення стосовно Донбасу можуть призвести до легалізації окупантів на нашій землі", - сказала вона.

Крім того, заступник Голови Парламенту зазначила, що Уряд Володимира Гройсмана має підтримку на шляху реформ.

"Ми підтримуємо Прем’єр-міністра у всіх рішеннях стосовно реформ в Україні", - сказала Оксана Сироїд.

версія для друку