українська російська англійська
Павло Розенко: Двократне підвищення мінімальних зарплат - це результат спільної роботи Президента, Уряду і Коаліції
28.10.2016 | 11:15
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко заявляє, що двократне підвищення розміру мінімальної заробітної плати стало можливим завдяки спільній роботі Президента України, Уряду України та коаліційної більшості у Верховній Раді України.

«Рішення про підвищення мінімальної  зарплати – це результат, насамперед, спільної роботи Президента України, Уряду і коаліційної більшості Верховної Ради України. Саме стабільність цього трикутника, саме ті реформи, які проводяться цим трикутником, дали нам можливість стабілізувати ситуацію в економіці і вийти на зростання соціальних стандартів, що призведе до покращення якості і рівня життя громадян», - сказав Розенко в ефірі «Еспресо. TV».

Павло Розенко зазначив, що саме зараз, коли економіка вже почала зростати, абсолютно вдалий час для такого кроку.  «Я б сказав, що ми навіть дещо запізнилися із введенням цього розміру мінімальної зарплати. Рік тому ми різко зменшили податкове навантаження на бізнес, безпрецедентно зменшили навантаження на фонд оплати праці, знизивши ЄСВ вдвічі. Бізнес реально отримав додаткові кошти і, безумовно, було б логічно, щоб ці кошти пішли на зростання зарплати працівників. Однак тоді економіка України ще не показувала зростання, а продовжувала падати. Тому зараз якраз абсолютно вдалий час, щоб почати відновлювати справедливість в системі оплати праці», - пояснив Віце-прем’єр.

«І з 1 січня 2017 року жоден українець не повинен отримувати менше 3200 грн», - наголосив Павло Розенко.

 

версія для друку