українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала Міністерство оборони Латвії та Національну академію оборони Латвії
28.10.2016 | 11:56
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Під час робочого візиту до Латвії Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала Міністерство оборони країни та зустрілася з Командувачем Національних Збройних Сил Латвії Раймондсом Граубе.

Сторони поговорили про позитивний і корисний досвід залучення латвійських інструкторів до навчання українських військових. Іванна Климпуш-Цинцадзе подякувала за підтримку та реабілітацію поранених в АТО українських воїнів, а Раймондс Граубе, у свою чергу зазначив, що досвід наших військовослужбовців у протистоянні Росії є дуже цінним для НАТО. “Я завжди дуже емоційний ставлюся до українських вояків. Вони борються не лише за свободу України, а й за Латвію”, – підкреслив Командувач.

Також Віце-прем’єр відвідала Національну академію оборони Латвії, де українські військові проходять 4-х місячний курс з англійської мови. Наші хлопці вражені процесом підготовки у Латвії та тим, як відбуваються збори резервістів у цій країні. Однак і латвійським солдатам є чому повчитися в українців, що, без сумніву, позитивно впливає на співпрацю України з НАТО.

 

версія для друку