українська російська англійська
Одним із головних завдань Уряду на найближчу перспективу є проведення осучаснення пенсій, - Павло Розенко
28.10.2016 | 12:06
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Уряд сьогодні став на шлях поступового і ефективного збільшення всіх соцстандартів і одним із головних завдань Уряду на найближчу перспективу є проведення осучаснення пенсій. Про це в ефірі «Еспресо.TV» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

«Зараз ми піднімали лише мінімальний розмір пенсії і підвищення відбувалося лише для тих пенсіонерів, розмір пенсії яких залежить від мінімальної. Це приблизно 7 млн пенсіонерів», - сказав він.

Для всіх інших категорій пенсіонерів підвищення не відбувалося протягом останніх трьох років.  «Тому одним із головних завдань Уряду на найближчу перспективу є проведення осучаснення пенсій цим людям», - зазначив Розенко.

Одним із джерел додаткового фінансового ресурсу для Пенсійного фонду Павло Розенко назвав доходи від підвищення мінімальної заробітної плати. «Потрібно розуміти, що збільшення заробітних плат призводить до збільшення доходів Пенсійного фонду. За моєю оцінкою, додатковий ресурс ПФ на першому етапі складе щонайменше 7-10 млрд грн», - зауважив Віце-прем’єр-міністр.

 

версія для друку