українська російська англійська
Україна та Іран зацікавлені розвивати співробітництво у сфері безпечності харчових продуктів та ветеринарії
28.10.2016 | 12:34
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Відбулася робоча зустріч фахівців Держпродспоживслужби з представниками компетентного органу Ісламської Республіки Іран. Основна мета зустрічі полягала у налагодженні двосторонньої співпраці між Іраном та Україною у сфері ветеринарної медицини та безпечності харчових продуктів.

Під час зустрічі сторони презентували свої компетентні органи та особливості їх роботи.

За словами директора департаменту з питань спеціальних організацій, громадських зв’язків та міжнародних питань Організації ветеринарної медицини Ірану Хасана Ехтіярзаде, його країна зацікавлена в налагодженні експорту до України морепродуктів, зокрема, креветок, а також ветеринарних препаратів та кормових добавок.

У свою чергу представники Держпродспоживслужби України наголосили, що наразі Україні експортує до Ірану фуражну кукурудзу. При цьому українська сторона висловила зацікавленість постачати на ринок Ірану і продукцію тваринного походження та корми.

За результатами зустрічі іранська сторона запропонувала українським колегам розглянути питання щодо укладання двостороннього Меморандуму про співробітництво в сфері санітарних, ветеринарно-санітарних та фітосанітарних заходів.

 

версія для друку