українська російська англійська
Андрій Рева: В об'єднаних сільських громадах повинна запрацювати система надання соціальних послуг
28.10.2016 | 14:20
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Зустріч Міністра соціальної політики України Андрія Реви з представниками Місії Світового банку, зокрема, директором Представництва Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, керівником глобальної практики з питань соціального захисту та ринку праці Ендрю Мейсоном, пройшла під кутом розгляду можливості участі поважної фінансової установи в проекті „Соціальна підтримка громад”. Мова йде про підвищення якості та рівня доступності соціальних послуг для вразливих верств населення України з метою мінімізації ризиків соціального відчуження сільського населення; сприяння ініціативності громад у розв’язанні найгостріших соціальних проблем та запобіганні бідності тощо.

Вислухавши аргументи Міністра Андрія Реви, першого заступника Міністра Ольги Крентовської і заступника Міністра Наталії Федорович, фахівці Світового банку взялися за детальний аналіз подальшого алгоритму дій можливої співпраці в цьому напрямку.

Андрій Рева зауважив, що жодна фінансова установа світу не надає такої значної фінансової підтримки, яку надає Світовий банк.

 

 

 

версія для друку