українська російська англійська
Мінмолодьспорту: Молодь обговорить питання соціальної інклюзії
28.10.2016 | 15:47
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Вже 30 жовтня стартує українсько-польський молодіжний обмін, темою якого є соціальна інклюзія молоді з обмеженими можливостями. 24 учасники з цілої України та Республіки Польща зберуться з метою обговорення стану доступу до можливостей молоді з гірських, сільських районів проживання, вимушених переселенців, представників національних меншин та інших груп осіб, які мають певні обмеження.

Протягом 8 днів, учасники матимуть змогу дослідити питання, як ці проблеми можуть бути подолані, який міжнародний досвід реалізації програм подолання цих проблем. Особливим результатом проекту, буде напрацьована програма дії учасників обміну по завершенню проекту та планування наступних ідей та проектів з метою робити наші суспільства більш соціально інклюзивними.

Як повідомив організатор проекту Віктор Петров: «Ідея даного проекту виникла під час реалізації наших інших проектів, зокрема, тих, які стосуються подорожей у регіони та більш віддалені місця України. Ми побачили, що молодь та громади прагнуть нових ідей, більшої уваги та доступу до можливостей. І це цілком логічно, адже якщо ми не будемо включати цих осіб у повноцінне суспільне життя, то так звана прірва можливостей та розвитку буде лише зростати. В контексті децентралізації та завдяки подібним проектам, наша мета – сприяти побудові нових мостів діалогу».

Проект буде реалізовуватись у м. Славське, Львівської області і теж передбачає зустрічі з місцевою громадою.

Організаторами події є Інститут Суспільних Ініціатив та Youth Support Centre (Польща).

Проект реалізується в рамках Українсько-Польської Ради обмінів молоддю та за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

 

 

версія для друку