українська російська англійська
За підтримки Міністерства молоді та спорту в Житомирі відбудуться два міжнародні заходи, присвячені кампанії РЄ "Рух проти мови ворожнечі"
28.10.2016 | 16:06
НІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

З 21 по 26 листопада 2016 року проходитиме Міжнародний тренінг-курс “Закладинки”: протидія мові ненависті та дискримінації в молодіжній роботі через освіту з прав людини».

Його учасниками стануть фахівці у сфері формальної та неформальної освіти, молодіжні працівники та активісти кампанії “Рух проти ненависті” з усіх областей України. До участі також будуть запрошені активісти та тренери з інших країн Європи.

Про це повідомили 26 жовтня на прес-конференції з нагоди проведення у м. Житомир Українсько-польського молодіжного проекту “No Hate Speech Movement”: досвід та перспективи загальноєвропейської кампанії в Україні та Польщі” та Міжнародного семінару “Закладинки”: протидія мові ненависті та дискримінації в молодіжній роботі через освіту з прав людини».

Учасниками прес-конференції стали начальник управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації Світлана Гресь; національний координатор загальноєвропейської кампанії “Рух проти ненависті” в Україні Катерина Зезюліна; тренер, екс-координатор загальноєвропейської кампанії “No Hate Speech Movement” в Чехії Роман Маца та координатор проектів Володимир Виговський.

Як повідомили учасники прес-конференції, метою відповідного проекту є зменшення рівня дискримінації та мови ненависті в Україні через освіту з прав людини, використовуючи методичний посібник Ради Європи “Закладинки”. У тому числі сприяння процесу примирення та трансформації конфлікту серед молодих людей з різних регіонів України та з-за кордону через навчання методам протидії мові ненависті он-лайн.

Актуальність заходу полягає в нагальності потреби зменшення рівня упередження та стереотипів серед молоді з різних регіонів України, підтримки процесу примирення військового конфлікту та встановлення миру та взаєморозуміння серед молоді он-лайн. Тренінг є частиною Програми заходів на 2016-2017 рр. у сфері молодіжної політики Рамкової програми співробітництва між Міністерством молоді та спорту України та Молодіжним департаментом Ради Європи на 2016-2020 рр.

Проект проводиться Дніпропетровською обласною молодіжною громадською організацією “МІКС” та управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації за підтримки Європейського молодіжного фонду Ради Європи, Міністерства молоді та спорту України.

З 14 по 18 листопада 2016 року відбудеться Українсько-польський молодіжний проект “No Hate Speech Movement”: досвід та перспективи загальноєвропейської кампанії в Україні та Польщі” з на базі готельно-ресторанного комплексу “Шалє”.

Його учасниками стануть молоді люди з України та Польщі координатори та активісти загальноєвропейської кампанії “No Hate Speech Movement”, яка реалізовується у 47 країнах Європи за ініціативи та при координації Молодіжного департаменту Ради Європи з 2013 року.

Польську делегацію представлятиме національний координатор кампанії “Bez nienawisci” Асоціація молодих журналістів “Polis” (Stowarzyszenie Mlodych Dziennikarzy “Polis”). Головною метою проекту є діалог, обмін досвідом та налагодження партнерських контактів активістів кампанії “No Hate Speech Movement”, представників молодіжних та студентських організацій України та Польщі, залучення до кампанії нових партнерів і вироблення ефективних інструментів захисту прав людини он-лайн.

Проект реалізується Всеукраїнською молодіжною громадською організацією “Асоціація “КВН України” за підтримки Програми Україно-Польських молодіжних обмінів Міністерства молоді та спорту України.

 

версія для друку