українська російська англійська
У Мінприроди триває рейтингове інтернет-голосування за новий склад Громадської ради
28.10.2016 | 16:14
МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНІХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ

Сьогодні до 16:00 триває електронне голосування за новий склад Громадської ради при Міністерстві екології та природніх ресурсів. Це перше електронне голосування за громадську раду в центральних органах  виконавчої влади.  Проголосувати може кожен громадянин України за посиланням  https://vote.menr.gov.ua/voting/

 За правилами, проголосувати можна одночасно за декількох кандидатів, але не більше ніж 35 осіб. Кожен кандидат має свій профайл з фото, мотиваційним листом, біографією та документами, які висвітлюють його діяльність. Участь у голосуванні безкоштовна і займає не більше 15 хв. Закликаємо всіх брати участь!

Для уникнення фальсифікацій та забезпечення прозорого і об’єктивного голосування, його учасникам необхідно буде пройти триступеневу електронну верифікацію (код перевірки, підтвердження за електронною поштою та номером мобільного телефону). Обраними до складу Громадської ради за результатами рейтингового інтернет-голосування вважатимуться 35 кандидатів, які набрали найбільшу кількість голосів.

 

версія для друку