українська російська англійська
У Парижі відбувся Французько-український бізнес-форум
28.10.2016 | 17:39
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

28 жовтня  у Парижі відбувся Французько-український бізнес-форум. Форум був покликаний покращити бізнес-відносини між компаніями обох країн та відкрити нові можливості для співпраці.

Українську делегацію очолив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, із французької боку ключовими учасниками Форуму були Міністр економіки та фінансів Франції Мішель Сапен та Генеральний секретар організації економічного співробітництва та розвитку Хосе Анхель Гурріа.

Міністр економіки і фінансів Франції Мішель Сапен у своєму виступі закликав французький бізнес працювати з Україною. Він зауважив, що “багато компаній уже усвідомили потенціал України й успішно увійшли на її ринок. В Україні вже працює більше 160 французьких компаній. Франція була одним з перших інвесторів в Україну, а завдяки широкій представленості в банківському секторі, є одним з найбільших іноземних роботодавців”.

Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговий представник України Наталія Микольська під час свого виступу у панельній дискусії на тему «Реформи: прогрес, можливості, виклики» наголосила, що  Україна відкрита для виробництва, вільної торгівлі та інвестицій.

«Я хочу говорити про Україну як країну можливостей для бізнесу. Україна – це 16 угод про вільну торгівлю, що покривають 45 країн світу. Україна - це чудове місце для розташування виробничих потужностей, які будуть спрямовані на експорт. Ми розраховуємо, що іноземні інвестори сприйматимуть українські угоди про вільну торгівлю як додаткову перевагу, і готові працювати з французькими компаніями», - зазначила у своєму виступі Наталія Микольська.

Серед головних дискусійних тем форуму були: «Українська економіка в процесі трансформації: можливості та сектори майбутнього», «Французькі інструменти, роль банківського сектору та проекти міжнародних фінансових інституцій», також відбулись  секторальні дискусії за темами: сільське господарство і агропромисловий комплекс; інфраструктура і транспорт; промисловість і енергетика;  IT та інновації.

 

 

версія для друку