українська російська англійська
Український Уряд демонструє прогрес на шляху реформ, - Міністр економіки та фінансів Франції Мішель Сапен під час відкриття Французько-українського бізнес-форуму
28.10.2016 | 18:01
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Відкриваючи Французько-український бізнес-форум у Парижі за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, Міністр економіки та фінансів Франції Мішель Сапен відзначив значний потенціал України та її прогрес на шляху реформ, які провадить Кабінет Міністрів.

Міністр економіки та фінансів Франції зауважив, що український Уряд проводить амбітні реформи, які мають у тому числі важкі наслідки для українського населення.

"Я хочу привітати український Уряд у тих успіхах, які були вже досягнуті. Ми вже бачимо перші результати цих реформ", - зауважив він.

Зокрема, "безпрецедентний Уряд реформаторів" України багато чого зробив у дерегуляції економіки, оздоровленні бізнес-клімату. Ведеться підготовка щодо приватизації державних підприємств. За два роки Україна піднялася на 30 позицій у рейтингу Світового банку Ease of Doing Business index, зауважив міністр.

"Дійсно, реформи, які були обіцяні Урядом, просуваються ефективно, і те, що у вересні було виділено черговий транш Міжнародного Валютного Фонду також свідчить про прогрес реформ. Ми бачимо, що українська економіка все більше вселяє надію і стає більш активною", - підкреслив Мішель Сапен.

Він також відзначив зусилля особисто Прем’єр-міністра та Уряду щодо вирішення проблем французького бізнесу, що, зокрема, було продемонстровано на зустрічі Володимира Гройсмана із керівниками французьких компаній в Україні, що відбулася 18 жовтня у Києві.

Міністр наголосив, що сьогодні перед українським Урядом стоїть завдання довести до кінця реформи та поглибити їх, щоб вони суттєво і якісно позначилися на діловому кліматі та атмосфері в економіці України.

Сьогодні в Україні представлено 160 французьких компаній, більшість з них мають "значний результат та інвестують в майбутнє України".

"Нам треба відкрити для себе нове обличчя України, про яке менше говорять медіа, і яке не знає громадська думка. Насправді Україна є сусідом з величезним економічним потенціалом", - наголосив Міністр, закликаючи французький бізнес входити на ринок України.

Він зазначив, що бізнес-форум у Парижі було організовано за підтримки Президента Франції та Голови французького Уряду, які "захотіли підтримати український Уряд" і мобілізувати усіх потенційних учасників для реалізації усього потенціалу, що закладений в українській економіці, використовуючи експертизу та можливості французьких підприємств.

"Ми хочемо, щоб уся ця мобілізація допомогла Україні якомога швидше виправити своє економічне положення і зробити більш стійким економічний розвиток, привабити нові інвестиції з усього світу", - зазначив Міністр економіки та фінансів Франції.

"Україна буде партнером Франції та Європи", - підкреслив Мішель Сапен.

 

версія для друку