українська російська англійська
Володимир Кістіон обговорив з Міністром зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петером Сійярто питання розбудови прикордонної інфраструктури
28.10.2016 | 18:08
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 28 жовтня, відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона з Міністром зовнішньої економіки та закордонних справ Угорщини Петером Сійярто.

В рамках зустрічі обговорювалися перспективи спільних проектів, які стосуються розбудови прикордонної інфраструктури, зокрема, модернізації та будівництва пропускних пунктів, під’їзних шляхів тощо. Підготовка до них розпочалася цього місяця. 

«Ці питання перебувають на особистому контролі Премєр-міністра України Володимира Гройсмана. За його дорученням вже розпочала роботу експертна група, яка спільно з угорськими колегами повинна вивчити ситуацію та внести конкретні пропозиції щодо обсягів робіт та вартості їхнього фінансування, а також підготувати необхідні проекти двосторонніх договорів», - зазначив в ході бесіди Володимир Кістіон.

Також було обговорено можливості інтенсифікації економічної співпраці України і Угорщини. Зокрема, сторони обговорили перспективи подальшої роботи Спільної міжурядової українсько-угорської комісії з питань економічного співробітництва. Було також досягнуто попередньої домовленості у питанні збільшення квот для українських перевізників.

Крім того, Володимир Кістіон подякував угорській стороні за підтримку України в контексті євроінтеграції, зокрема, в частині скасування візового режиму.

«Розвитку економічного співробітництва між Україною та Угорщиною сприятиме запровадження Євросоюзом безвізового режиму для українських громадян. Ми вдячні за активну підтримку і розраховуємо на подальше сприяння з боку Угорщини в цьому питанні», - наголосив Володимир Кістіон.

 

 

версія для друку