українська російська англійська
Утворено Організаційний комітет з підготовки та відзначення у 2016 році Дня Гідності та Свободи
28.10.2016 | 18:18
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Уряд прийняв розпорядження  «Про утворення Організаційного комітету з підготовки та відзначення  у 2016 році Дня Гідності та Свободи» з метою забезпечення організації на належному рівні відзначення третьої річниці Дня Гідності та Свободи. Відповідне рішення  було прийнято на засіданні  Кабінету Міністрів України 26 жовтня.

Документом передбачено затвердження  посадового  складу Організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2016 році Дня Гідності  та Свободи. Також співголовам Організаційного комітету надається право затвердити його персональний  склад та вносити в разі потреби до нього зміни.

Так співголовами утвореного Організаційного комітету з підготовки та відзначення у 2016 році Дня Гідності  та Свободи є Прем’єр-міністр України  та Глава Адміністрації Президента України (за згодою), заступник  співголів Оргкомітету – Міністр культури України.  До складу Оргкомітету ввійшли: заступник глави Адміністрації Президента (за згодою),  Міністр молоді  та спорту,  заступники Міністра фінансів, Міністра економічного розвитку  і торгівлі, Міністра юстиції,  Міністра інформаційної політики, Міністра освіти і науки, Міністра внутрішніх справ,  заступник Міністра оборони з питань європейської інтеграції, перший заступник Голови Держкомтелерадіо, заступник Голови Київської міськдержадміністрації, голова Українського  інституту національної пам’яті, Віце-президент НАН України (за згодою) та представники громадянського суспільства (за згодою).

Нагадаємо, що День Гідності та Свободи згідно з указом Президента України Петра Порошенка № 872/2014 «Про День Гідності та Свободи» від 13 листопада 2014 року, відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Встановлене «з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору».

 

версія для друку