українська російська англійська
Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з міністрами закордонних справ Литви, Латвії та Естонії
28.10.2016 | 18:31
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з міністрами закордонних справ Литви - Лінасом Лінкявічусом, Латвії - Едгарсом Рінкевичсом і Естонії - Юргеном Лігою. Головною темою розмови став процес ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Сторони домовилися про об’єднання зусиль та вжиття скоординованих і невідкладних спільних кроків із метою недопущення нератифікації нідерландським парламентом, оскільки таке рішення матиме негативні наслідки і для України, і для всіх держав-членів ЄС.

Представники країн Балтії також наголосили на важливості якнайшвидшого ухвалення рішення про надання Україні безвізового режиму з ЄС і підтвердили свою непохитну позицію щодо злочинів Росії. Литва, Латвія та Естонія підтримують територіальну цілісність України, необхідність продовження санкційного тиску на РФ. Співрозмовники Віце-прем`єра погодилися з неможливістю проведення виборів на тимчасово окупованих територіях до повного відновлення Україною свого контролю над усією ділянкою українсько-російського кордону.

 

версія для друку