українська російська англійська
"Терміново маємо переглянути підходи щодо розміщення та забезпечення підрозділів після повернення їх з АТО", - Міністр оборони України
29.10.2016 | 16:05
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 29 жовтня, генерал армії України Степан Полторак під час засідання колегії Міністерства оборони України поставив завдання керівництву оборонного відомства та Генерального штабу ЗС України змінити підходи до підготовки існуючого житлово-казарменного фонду та будівництва нового. Особливо це стосується розміщення новостворених бригад.

«Ми маємо відійти від радянського підходу до цього питання.  Потрібно  шукати нові форми будівництва та розміщення підрозділів, які повертаються в пункти постійної дислокації. Особливо це стосується тих бригад, які були нещодавно створені і зараз повернулися із  району проведення антитерористичної операції. Військовослужбовці майже рік воювали у складних умовах і маємо їх забезпечити усім необхідним. Це наше з вами основне завдання. Поверніться до особового складу обличчям і будете впевнені у своїх бійцях, коли підете з ними в бій», - закликав присутніх на колегії генерал армії України Степан Полторак.

 

версія для друку