українська російська англійська
За 9 місяців 2016 року Держфінінспекція в Дніпропетровській області забезпечила відшкодування втрат на 31 млн грн
31.10.2016 | 11:14
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Держфінінспекції в Дніпропетровській області протягом січня – вересня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму понад 31 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 106 управлінських рішень.

До суду пред’явлено 5 позовів щодо відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 16 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів, а також за результатами участі фахівців інспекції у перевірках, які проводили правоохоронні органи, розпочато 16 досудових розслідувань і вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 71 захід впливу, а саме – зупинення операцій з бюджетними коштами на рахунках.

За недотримання законодавства 186 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 84 – до дисциплінарної та матеріальної, 3 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про фінансові операції, які підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 105 млн грн.

 

версія для друку