українська російська англійська
На Житомирщині отримали майже 15 мільйонів гривень від продажу земель несільськогосподарського призначення
31.10.2016 | 12:10
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ГЕОДЕЗІЇ, КАРТОГРАФІЇ ТА КАДАСТРУ

У Житомирській області з початку року продали 81 земельну ділянку несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності загальною площею 34,5 тис. гектарів. Найбільше ділянок придбано у Коростишівському (10 наділів площею 3,6 тис. га) та Овруцькому (9 ділянок площею 1,3 тис. га) районах області.

Вартість проданих земель у поточному році склала 10,9 млн гривень. Загалом з урахуванням розстрочення платежів за продані земельні ділянки в попередніх періодах до бюджетів надійшло 14,6 млн гривень. Більшу частину коштів – 11,7 млн грн, або 80,4% – спрямували до місцевих бюджетів. Решту суми – 2,9 млн гривень – перераховано до державної скарбниці.

Кошти, отримані місцевими громадами від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, можуть бути спрямовані на розвиток місцевих територій та вирішення соціально-економічних питань.

Довідково:

Продаж земельних ділянок несільськогосподарського призначення державної та комунальної власності згідно з вимогами статті 128 Земельного кодексу України здійснюють місцеві державні адміністрації або органи місцевого самоврядування в межах їхніх повноважень.

 

версія для друку