українська російська англійська
Ігор Жданов: Розпочато перевірку стану проведення державного експерименту зі спортивними федераціями
31.10.2016 | 17:33
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Міністерство молоді та спорту розпочало перевірку ефективності використання державних коштів учасниками експерименту зі спортивними федераціями. Про це Міністр молоді та спорту Ігор Жданов повідомив в ефірі програми "Hard Talk"на каналі 112 Україна.

“Хочу наголосити, що мною підписано наказ про проведення аудиту ефективності використання державних коштів учасниками експерименту. Усі федерації, які прагнули більше автономії, були попереджені, що це передбачає й більшу відповідальність. До перевірки будуть також залучені представники Державної аудиторської служби», - повідомив Ігор Жданов.

На сьогодні відповідно до графіку вже триває перевірка стану проведення експерименту у Федерації зі стрибків у воду. У листопаді-грудні також буде проведено відповідний аудит у федераціях легкої атлетики, баскетболу, важкої атлетики.

Перевірятиметься робота в експерименті тих 4 федерацій, які були в ньому від самого початку та отримували кошти напряму від держави. Далі настане черга інших учасників експерименту, які долучилися до нього пізніше.

 

Ознайомитися з наказом про початок аудиту

  

версія для друку