українська російська англійська
За січень – жовтень 2016 року аудитори Вінниччини забезпечили відшкодування втрат на понад 18 млн грн
01.11.2016 | 12:07
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області протягом січня – жовтня 2016 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 18,4 млн грн.

За матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 28 досудових розслідувань та вручили 2 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

У 56 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано такі заходи впливу, як призупинення бюджетних асигнувань, зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних призначень.

Економічного ефекту на понад 6 млн грн вдалося досягти через впровадження керівниками підприємств та установ пропозицій, які надало управління за результатами проведених державних фінансових аудитів.

За порушення фінансово-бюджетної дисципліни 192 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 56 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 6 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму понад 18,6 млн грн.

 

версія для друку