українська російська англійська
Сергій Савчук: Законопроект, який спростить умови ведення бізнесу у сфері виробництва біоетанолу та біодизелю, прийнято Верховною Радою
01.11.2016 | 19:20
ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ

1 листопада 2016 року Верховною Радою України прийнято проект Закону України «Про внесення змін до статті 8 Закону України «Про альтернативні види палива» у другому читанні і в цілому як Закон.

За спрощення умов ведення бізнесу у сфері виробництва біологічних видів палива – основну ідею законопроекту – проголосувало 243 народних депутати України.

"Відповідно до прийнятого Закону із Закону України «Про альтернативні види палива» виключається норма щодо необхідності ведення державного реєстру виробників рідких біологічних видів палива та біогазів та внесення таких підприємців до цього реєстру. Адже ці додаткові реєстраційні процедури лише ускладнять роботу підприємств. Наше завдання – створити сприятливе поле для їхньої роботи», - прокоментував важливість законопроекту Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

Він також зауважив, що Держенергоефективності вже веде свій Реєстр всіх альтернативних видів палива. При видачі заявнику свідоцтва про належність палива до альтернативного Держенергоефективності самостійно вносить відомості про паливо до цього Реєстру. При цьому видача свідоцтва про належність палива до альтернативного здійснюється безкоштовно.

 

версія для друку