українська російська англійська
Аудитори Полтавщини за десять місяців 2016 року забезпечили відшкодування втрат на понад 59,5 млн грн
02.11.2016 | 09:17
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Протягом січняжовтня 2016 року фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Полтавській області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 59,5 млн грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 117 управлінських рішень.

У 54-х  випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано зупинення операцій з бюджетними коштами, у 25-ти випадках призупинено бюджетні асигнування ще 26-м розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

За матеріалами ревізій та перевірок правоохоронні органи розпочали 46 досудових розслідувань, а також вручили 12 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За порушення фінансової дисципліни 374 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 137 – до дисциплінарної та матеріальної, зокрема 14 осіб звільнено з посад.

Для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму майже 107 млн грн.

 

версія для друку