українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд повністю підтримує створення суспільного телебачення в Україні
02.11.2016 | 11:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд України повністю підтримує створення суспільного телебачення в Україні і готовий приймати усі необхідні рішення, щоб знищити будь-які загрози реформі суспільного мовлення. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у середу.

"Ніхто не має ставити під сумнів необхідність створення і створення суспільного телебачення в Україні. Я висловлюю зараз спільну позицію усього Уряду України", - підкреслив Прем'єр-міністр, коментуючи звернення журналістської спільноти щодо реформи суспільного мовлення.

Володимир Гройсман наголосив, що він особисто як колишній Голова Верховної Ради України та члени Кабінету Міністрів - у минулому народні депутати України підтримували і підтримують створення суспільного телебачення в Україні.

"Ми були тими, хто голосував за ці закони [про реформу суспільного мовлення] і підтримував, і супроводжував їх. Зараз в Уряді теж є абсолютно консолідована позиція щодо розвитку суспільного телебачення. Якщо є якісь загрози [створення суспільного телебачення], ми маємо зараз їх виявити і знищити, якщо такі загрози виникають", - заявив Володимир Гройсман.

У цьому контексті Прем'єр-міністр доручив Міністру інформаційної політики України Юрію Стецю опрацювати це питання спільно з народними депутатами – членами профільних комітетів Верховної Ради України.

"Внесіть пропозиції, що потрібно, щоби було ухвалено Урядом, якщо є такі рішення, і ми з задоволенням це зробимо", - зазначив Голова Уряду.

 

 

версія для друку