українська російська англійська
Комітет правової політики Верховної Ради підтримав розроблений Мін'юстом законопроект про спецконфіскацію, - Павло Петренко
02.11.2016 | 15:03
МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

У ході сьогоднішнього засідання Комітет Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя рекомендував народним депутатам підтримати у першому читанні урядовий законопроект щодо забезпечення стягнення в дохід держави необґрунтованих активів, так званий закон про спецконфіскацію. Про це сьогодні після засідання Комітету повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

«Щойно завершилося засідання Комітету, на якому переконував депутатів підтримати внесений Урядом законопроект, який забезпечить стягнення в дохід держави необґрунтованих активів. Після тривалих дискусій Комітет рекомендував Парламенту підтримати даний законопроект за основу. Це крок для повернення коштів, які були вкрадені Януковичем і його оточенням в українського народу», - наголосив очільник Мін’юсту.

Він також підкреслив: паралельно із законопроектом про спецконфіскацію слід ухвалити ще один документ, який чітко визначає, куди саме мають піти конфісковані кошти.

«Ми відчуваємо шалений опір щодо цього документа. Депутати придумують будь-які приводи, аби не голосувати за нього. На жаль, серед цих депутатів є і представники демократичної коаліції. Хоча прийняття цього документа – це підвищення соціальних стандартів для наших пенсіонерів та бюджетників і додаткові кошти на оборону», - зазначив Міністр юстиції.

версія для друку