українська російська англійська
Перший крок до розвитку громадянського суспільства зроблено, - Геннадій Зубко
02.11.2016 | 15:14
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Перший крок до розвитку громадянського суспільства зроблено. Так прокоментував схвалення Урядом Плану заходів Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства на 2016-2020 Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«У лютому 2016 року Президент України підписав Указ «Про сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні», яким було затверджено Стратегію. Вперше зроблено такий важливий крок до розвитку громадянського суспільства. Сьогодні, після чисельних зустрічей та обговорень з громадськістю, діалогу з інституціями, двох засідань Урядового комітету, ми схвалили План нашої подальшої спільної роботи», - підкреслив Геннадій Зубко.

Він повідомив, що План передбачає впровадження вкрай важливих заходів та напрямів. «Це і можливість прийняття закону про органи самоорганізації населення, спрощення процедури реєстрації релігійних організацій, створення міжрегіональних комунікаційних платформ правової допомоги. Крім того, після прийняття закону про смс-благодійність, у Плані ми також передбачили поліпшення умов роботи благодійних організацій та посилення відповідальності за шахрайство у сфері благодійництва», - зауважив Геннадій Зубко.

версія для друку