українська російська англійська
Прем'єр-міністр нагородив лауреатів Премії Кабінету Міністрів за особливі досягнення молоді у розбудові України
02.11.2016 | 15:53
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман нагородив лауреатів Премії Кабінету Міністрів України за особливі досягнення молоді у розбудові України.

Звертаючись до представників переможців конкурсу на початку урочистої зустрічі, Голова Уряду зазначив: "Ви є справжніми лідерами, які ведуть за собою і роблять свій внесок у розбудову нашої держави. У різних сферах, у різний час ви хочете бути корисними для своєї країни, і в кожної людини це викликає і повагу, і довіру".

Володимир Гройсман зазначив, що цього року Уряд збільшив розмір премії до 50 тис. грн, що підкреслює визнання важливості і необхідності внеску молоді для держави у сьогоднішній складний час.

За його словами, сьогодні потрібно стверджувати нашу незалежність та пришвидшувати зміну системи, щоб забезпечити сталий розвиток держави - економічний, соціальний, гуманітарний, науковий.

У цьому контексті Голова Уряду закликав представників молоді та громадянського суспільства бути активними агентами змін, що необхідні для країни.

"Завжди у всі часи молодь була рушійною силою, яка створює, а не руйнує, - зазначив Володимир Гройсман. - Маємо служити кожного дня, і результат буде. Я думаю, що усі ті, хто намагаються видати ситуацію за гірше, ніж вона є, або посіяти паніку, залишаться у минулому. Я бачу і економічне зростання, я бачу, що ми зможемо покращити ситуацію для українців у матеріальному плані, багато позитивних речей, які ми можемо досягти. Просто так це не вийде, але важкою працею ми можемо дійти до дуже швидкого успіху. Це все у наших руках".

Прем’єр-міністр привітав лауреатів із перемогою та подякував за лідерство та досягнуті успіхи.

"Я щиро хотів би, щоби кожен з вас був успішним, робив нашу країну сильною, проявляв лідерство, навколо якого формувалося нормальне, якісне життя, і ваша сила, енергія була направлена на пришвидшення змін", - зауважив він.

"Для мене дуже важливо, щоби ми змогли змінити ситуацію в країні, зробити Україну сильною 45-мільйонною прекрасною успішною країною. Але тільки з вашою допомогою", - зазначив Голова Уряду та побажав представникам молоді нових звершень та перемог.

 

 

версія для друку