українська російська англійська
Ігор Долгов провів зустріч з військовим аташе з питань оборони при Посольстві Італії в Україні
02.11.2016 | 16:16
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 2 листопада, у Києві заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов зустрівся з аташе з питань оборони при Посольстві Італійської Республіки в Україні полковником Клаудіо Деі.

Під час зустрічі сторони обговорили низку питань щодо співробітництва між оборонними відомствами України та Італії.

Полковник Клаудіо Деі повідомив, що наступного тижня до Києва прибудуть італійські лікарі та у військовому госпіталі оглянуть поранених під час АТО українських військових з метою подальшого їх лікування в Італії.

«Ми намагаємося проводити спеціалізовані заходи, які були б направлені на надання вузькопрофільної допомоги вашим військовим. Загалом в рамках співробітництва між оборонними відомствами Італії та України найбільше заходів було сплановано та проведено для підрозділів українських Військово-морських сил», – зазначив він.

За словами полковника Клаудіо Деі, у майбутньому продовжуватиметься тісна співпраця щодо навчання курсантів факультету ВМС Національного університету “Одеська морська академія” та проходження ними стажування на військових кораблях Італійської Республіки, а також навчання українських військових на курсах з вивчення іноземних мов в Італії. Загалом на наступний рік сплановано більше півсотні заходів двостороннього військового співробітництва, що на 35 відсотків більше, ніж у поточному році.

версія для друку