українська російська англійська
Андрій Рева: Нам необхідно вивчити досвід Канади щодо міцності їхньої системи пенсійного забезпечення
МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

Робоча зустріч Міністра соціальної політики України Андрія Реви з Міністром зайнятості, розвитку трудових ресурсів і праці Канади пані Марі Енн Міхичук пройшла в доброзичливій атмосфері готовності до співпраці та взаємодопомоги.

Загалом, за словами канадської делегації, їхня країна готова надавати допомогу для розвитку найвразливіших секторів соціального сегменту України.  

Як зазначив Міністр соціальної політики Андрій Рева, український Уряд має серйозні наміри змінити ситуацію і реформувати систему соціального захисту.

Сторони, зокрема, зупинилися на досвіді Канади щодо пенсійного забезпечення. У цій країні питання підняття пенсійного віку не порушується зовсім. Канада має так званий запас міцності для пенсійної системи, він становить 85 років. За словами Міністра соціальної політики Андрія Реви, він та фахівці Міністерства візьмуться за вивчення цього досвіду найближчим часом.   

Окрім канадського Міністра праці Марі Енн Міхичук, у зустрічі взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук, директор комунікацій Міністерства зайнятості, розвитку трудових ресурсів і праці Канади Карлін Варіян, менеджер Програми праці Ракеш Патрі та ін. 

 

версія для друку