українська російська англійська
Степан Кубів та Наталія Микольська взяли участь у Другій консультації з розробки експортної стратегії України
03.11.2016 | 10:44
МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

У Києві проведено Другу Національну консультацію з розробки Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі України за участю Першого віце-прем’єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва та заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської.

До “мозкового штурму” у досить новому форматі співпраці (10 змішаних груп) залучені депутати, представники органів влади, наукових установ, торгових палат, бізнес та секторних асоціацій, клубів, рад, та громадського суспільства.

«Розробка Національної експортної стратегії - це важливий крок задля посилення можливостей для українських виробників продукції та постачання послуг. Український виробник має посісти своє важливе місце у світових ланцюгах додаткової вартості. Задля сильної економіки розширюємо експортні можливості для українського бізнесу», - зазначив Степан Кубів.

Результатом цієї роботи стане Дорожня карта стратегічного розвитку торгівлі, яка окреслить стратегічне бачення, визначить пріоритетні сектори для розвитку експорту та шляхи підвищення його конкурентоспроможності.

«Ми завершили розробку Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі. Другим етапом нашої роботи буде публічне обговорення, залучення більш широкого кола фахівців», - повідомила Наталія Микольська.

 За її словами, за результатами роботи  нашої  основної  команди спільно з експертами ITC зможемо фіналізувати перший проект Дорожньої карти стратегічного розвитку торгівлі, який ми потім почнемо презентувати для громадського обговорення.

Цей проект підтриманий залученими фахівцями, й зокрема представниками депутатського корпусу, відтак під час заходу, Ірина Луценко, народний депутат України, також висловила свою підтримку Національної експортної стратегії. 

 

 

версія для друку