українська російська англійська
Володимир Гройсман привітав залізничників із професійним святом
04.11.2016 | 09:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шановні друзі!

Вітаю Вас з професійним святом — Днем залізничника!

4 листопада 1861 року з Відня до Львова прибув перший потяг, і відтоді почалася історія українських залізниць, яка є невід’ємною важливою складовою історії нашої країни.

На сьогодні залізниці України за обсягом вантажообігу займають четверте місце у світі після Росії, США і Канади, відіграють важливу роль у забезпеченні чіткого і надійного функціонування ключових транс’європейських транспортних коридорів, які проходять через Україну, активно сприяють поглибленню міжнародного співробітництва та зміцненню обороноздатності держави.

В умовах запровадження структурних реформ і модернізації більшості секторів національної економіки одним з пріоритетів Уряду України є підвищення ефективності діяльності залізничного транспорту. Посилення транспортної безпеки, технічне переоснащення залізниць та підвищення доступності ринку послуг і рентабельності перевезень — це ті чинники, які сприятимуть модернізації галузі, зростанню її конкурентоспроможності.

Ми вшановуємо Вашу самовіддану працю, спрямовану на виконання поставлених перед залізничним транспортом завдань. Переконаний, що це вагомий внесок у забезпечення розвитку нашого суспільства та економіки, підвищення рівня життя громадян, задоволення потреб матеріального виробництва.

Бажаю Вам професійного зростання, успіхів, міцного здоров’я, злагоди і миру! Нехай реалізуються всі нові починання, що сприятимуть розвитку та процвітанню рідної України.

 

З повагою

Прем’єр-міністр України          Володимир ГРОЙСМАН

 

 

версія для друку