українська російська англійська
Під час Парламентських слухань Міністр молоді та спорту представив портрет та шкалу життєвих цінностей молодих українців
03.11.2016 | 12:12
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов взяв участь у Парламентських слуханнях на тему «Ціннісні орієнтації сучасної української молоді». У своїй доповіді він представив портрет та шкалу життєвих цінностей молодих українців.

Міністр наголосив, що ці дані отримані, зокрема, в результаті соціологічних досліджень стану молоді в Україні, які вже другий рік поспіль проводить Мінмолодьспорту. Окрім того, він нагадав, що спільно з ЮНІСЕФ в Україні впроваджується проект U-Report. Це - швидкі опитування через безкоштовні СМС або Твітер, які дозволяють дізнатися думку молоді щодо важливих суспільних питань.

"Наша молодь, передусім, прагне бути здоровою, створити міцну сім'ю та забезпечити благополуччя своїх дітей. Молодь також хоче бути фінансово успішною та незалежною, мати гідну роботу і житло. Ці позиції залишаються домінуючими у рейтингу ціннісних пріоритетів молоді", - підкреслив Ігор Жданов.

За словами Міністра, дуже позитивним є те, що в останні роки суттєво підвищилася значимість для молоді таких цінностей як: державна незалежність України, демократичний розвиток, свобода слова, громадський контроль влади, європейська інтеграція, національно-культурне відродження, активна участь у волонтерському русі та громадсько-політичному житті.

Так, 92% молоді вважає своєю Батьківщиною Україну, 69% пишаються тим, що є громадянами України. 30% готові захищати Україну зі зброєю в руках, 52% ненасильницькими методами.

"Не можна забувати, що молодь складає третину населення нашої країни. Це величезний потенціал та рушій змін. Відтак, головним завданням нашого Міністерства спільно з неурядовими організаціями - є створення сприятливих умов для всебічного розвитку молоді. Не заважати, не вказувати, а допомагати – це наш девіз", - наголосив Ігор Жданов.

Міністр також подякував учасникам слухань, керівництву Парламенту, профільному комітету ВРУ за можливість обговорити ті питання, які турбують молодь. Отримані рекомендації допоможуть у виробленні та реалізації якісної державної молодіжної політики в Україні.

 

 

версія для друку