українська російська англійська
Павло Розенко взяв участь у відкритті відреставрованих залів Замкового палацу у Збаражі
03.11.2016 | 15:19
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко під час робочої поїздки на Тернопільщину взяв участь у відкритті відреставрованих залів Замкового палацу Збаразького замку.

«Зараз ми переживаємо непростий час, але не маємо права забувати про історичні і культурні пам’ятки. Сьогодні надзвичайно важко знаходити додатковий ресурс на підвищення якості і рівня життя громадян, ми витрачаємо колосальні кошти на підтримку Збройних Сил України. І дуже приємно, що і Уряд, і місцева влада в такій ситуації не відкидають питання розвитку нашої історичної і культурної спадщини на задній план», - сказав Павло Розенко, виступаючи на відкритті.

 «Переконаний, що проведена реставрація та нова експозиція Замкового палацу нададуть змогу вдихнути у його стіни нове життя – збільшити кількість українських та закордонних туристів, проводити нові виставкові експозиції, фестивалі, конференції», - наголосив він.

Павло Розенко подякував керівництву Національного заповідника «Замки Тернопільщини», Тернопільської обласної держадміністрації за ту важливу діяльність зі збереження, відновлення та реставрації об’єктів національно-культурної спадщини, яка сьогодні здійснюється в області.

«За відродженням духовності іде відродження нашої Нації і нашої Держави», - підкреслив Павло Розенко.           

 

версія для друку