українська російська англійська
Прем'єр-міністр: Відродження національної промисловості та економіки вирве Україну з бідності
03.11.2016 | 15:31
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Відновлення національної промисловості дозволить створити національний конкурентний продукт, що є запорукою відновлення економіки країни. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідин філії «Дарницький вагоноремонтний завод» ПАТ «Укрзалізниця» у Києві у четвер.

«Ми маємо підняти усю промисловість нашої країни і направити її на внутрішнє виробництво, на задоволення попиту в Україні. Це буде повністю співпадати з нашими планами відродження національної економіки. Іншого шляху у України вирватися з бідності немає – тільки через зростання національної економіки та національний продукт», - наголосив Володимир Гройсман.

За його словами, в Україні важливо відродити національну економіку, що можливо зробити, коли Україна буде виробляти національний продукт.

Прем'єр-міністр наголосив, що Україна має відійти від сировинного типу економіки та перестати бути сировинним придатком інших країн.

Серед прикладів перспективних сфер промисловості, за його словами, зокрема літакобудування, машинобудування. Потрібно також налагодити виробництво нових тролейбусів, трамваїв, вагонів, малої механізації, комбайнів в Україні, зазначив Прем'єр-міністр.

За його словами, в Україні є чимало підприємств, що виробляють подібну продукцію, і вони мають отримати підтримку держави у виробленні національного продукту.

«Я вважаю, що Україна може абсолютно самостійно багато речей будувати на високому рівні, - зазначив Володимир Гройсман. - Ми володіємо цими знаннями і компетенціями».

Прем'єр-міністр зазначив, що збільшення національного виробництва дає нові робочі місця для українських громадян, заробітну плату та створює додану вартість в Україні.

«Наше найголовніше завдання влади сьогодні - створити нормальний продукт і нормальні робочі місця, щоб людина могла прийти на роботу, зробити роботу і отримати нормальну заробітну плату», - зазначив Голова Уряду.

 

версія для друку