українська російська англійська
Володимир Кістіон привітав працівників залізничної галузі з Днем залізничника
03.11.2016 | 16:09
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон взяв участь в урочистостях з нагоди Дня залізничника. Володимир Кістіон передав працівникам галузі привітання зі святом від Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Також Віце-прем’єр-міністр подякував ветеранам і молодим працівникам української залізниці за їхній внесок у розбудову підприємства.

Володимир Кістіон також наголосив на тому, що Уряд не стоїть осторонь проблем, які є в «Укрзалізниці» і всіляко сприяє їх вирішенню.

«Уряд докладає максимум зусиль для того, щоб вирішити проблематику, яка накопичилась за довгий час. І для цього у нас є якісна, плідна співпраця з депутатським корпусом, ми працюємо над вдосконаленням законодавчої бази, над іншими речами для того, щоб створити сприятливі, позитивні умови розвитку української залізниці і, відповідно, української економіки», - заявив Володимир Кістіон.

На завершення вітальної промови Володимир Кістіон побажав усім залізничникам добра, здоров’я, успіхів у роботі, нових досягнень і перемог.

 

версія для друку