українська російська англійська
Володимир Гройсман: Сьогодні ми є свідками створення нової системи безпеки в нашій країні
03.11.2016 | 17:30
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Реформа правоохоронної системи України дозволить створити якісну систему порядку та безпеки у країні, здатну ефективно протидіяти будь-яким злочинним викликам та загрозам. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спільних навчань спеціального підрозділу КОРД Національної поліції України та мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України.

"Сьогодні ми є свідками створення нової системи безпеки в нашій країні, реформи правоохоронної системи, яка покликана ефективно протидіяти тим злочинним викликам, які є в нашому житті", - зазначив Володимир Гройсман.

За його словами, Україна сьогодні переживає достатньо важкі часи створення і ствердження своєї незалежності. На цьому шляху правоохоронна система має надзвичайно важливе значення, наголосив він.

"Ми забезпечуємо сьогодні створення спеціальних підрозділів, які швидко, професійно і якісно можуть знищити будь-яку загрозу будь-якому громадянину нашої країни, - зауважив він. - Це не разовий проект, а цілісна система від початку реформи Міністерства внутрішніх справ, реформи Державної прикордонної служби і продовження створення інституцій, які будуть професійними, відкритими, ефективними і найголовніше, які мають користуватися підтримкою людей".

У цьому контексті Прем'єр-міністр подякував американським партнерам за підтримку, досвід та якісне навчання, що проводять найкращі фахівці Сполучених Штатів Америки спільно з українськими бійцями Національної поліції та Державної прикордонної служби.

"Це дає можливість нам створювати якісну систему порядку в нашій країні", - зазначив він.

Прем'єр-міністр привітав спецпризначенців із проходженням тренінгу з планування операцій.

"Ми усі служимо українським громадянам, і я бажаю кожному з вас, щоб ви були уособленням честі, мужності, доблесті і величезної поваги від кожного українського громадянина", - підкреслив Володимир Гройсман.

Разом із Міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим, Головою Державної прикордонної служби України Віктором Назаренком, Надзвичайним і Повноважним Послом США в Україні Марі Йованович та Головою Національної поліції України Хатією Деканоідзе Прем’єр-міністр переглянув тактичне тренування мобільного прикордонного загону Державної прикордонної служби України та показове тренування спеціального підрозділу КОРД Національної поліції України.

Володимир Гройсман також взяв участь в церемонії вручення сертифікатів спецпризначенцям про проходження тренінгу з планування операцій.

 

версія для друку