українська російська англійська
Радіо "Промінь" готується стати молодіжним каналом Суспільного мовлення
03.11.2016 | 17:47
ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ

7 листопада 2016 року на радіо «Промінь» стартує об’єднуючий проект «Авторський простір». До нього входить п’ять авторських програм: «Пазли» з Яриною Скуратівською, «Смак життя» з Мирославою Соколовою, «Студії у студії» з Ольгою Бабчук, «Династії» з Галиною Бабій та «Ідеалісти» з Вірою Сивачук.

 Щобудня о 17:10 свій авторський погляд із різних тем озвучуватимуть п’ятеро журналістів радіо «Промінь». Орієнтуючись на молодь, у програмах закладено багато музики, інтерактиву та контраверсійних питань. Зокрема, по понеділках Ярина Скуратівська вестиме авторську програму про читання, критику та авторів «Пазли». У вівторок Мирослава Соколова робитиме кулінаре шоу «Смак життя». У середу Ольга Бабчук запрошуватиме гостей, щоб у прямому ефірі прочитали лекцію у «Студії у студії». В четвер Галина Бабій розповідатиме про відомі роди у програмі «Династії». Вона планує щоразу запрошувати двох гостей, представників молодшого і старшого покоління, щоб обговорити, з якими мірками підходимо до заслуг батьків і успіху дітей. Наймолодша авторка проекту – Віра Сивачук – буде автором програми «Ідеалісти», яка виходитиме щоп’ятниці. В ній журналістка підніматиме теми про стартапи, ноу-хау та інші нововведення. Всі програми йтимуть наживо, слухачі матимуть можливість телефонувати у студію та спілкуватися з гостями. Слухати програми в ефірі он-лайн можна на сайті «Променя». 

Оновлення контенту радіо «Промінь» відбувається відповідно до вимог переходу на Суспільне мовлення, адже цей радіоканал визначено як молодіжний інформаційно-музичний канал блокового типу. Першим кроком його оновлення став запуск ранкового ток-шоу «Підйомна сила». Найближчим часом відбудеться омолодження та осучаснення формату і подачі матеріалів на двох радіоканалах. Найбільше змін очікується саме на «Промені».

 

версія для друку