українська російська англійська
США продовжуватимуть надавати Уряду України необхідну допомогу і сприяння в процесі реформ, - телефонна розмова Прем'єр-міністра України В.Гройсмана з Віце-президентом США Дж. Байденом
03.11.2016 | 20:23
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Сьогодні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман провів телефонну розмову з  Віце-президентом США Дж. Байденом.

Співрозмовники обговорили процес реформ в Україні та скоординували подальшу взаємодію щодо залучення необхідної допомоги і сприяння з боку США.

Під час бесіди йшлося про початок роботи системи електронних декларацій, а також про реформу державного управління, ключовим елементом якої є конкурсний відбір на посади державних секретарів.

Обговорюючи реформи в Україні, Прем’єр-міністр привернув увагу до запуску програми приватизації державних підприємств, зокрема йшлося про другий етап приватизації Одеського припортового заводу.

Володимир Гройсман поінформував Віце-президента США про заходи з відродження національної економіки та виведення її з тіні, окремо наголосивши на рішенні Уряду вдвічі збільшити мінімальну заробітну плату в Україні.

Дж.Байден відзначив позитивні результати діяльності Уряду за перші шість місяців його роботи, запевнив у незмінній підтримці з боку Адміністрації США.

версія для друку